Antonija, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik, 16.6.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59252235

Antonija

Chorvátsko » Stredná Dalmácia » Drvenik

, Vila starstarstar

FM


Antonija

Termín:

16.6.2018 - 23.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Ostrava0 odjazdových miest

Cena od:

647 €
615 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel ANTONIJA
Poloha
moderný rodinný hotel v pokojnejšej časti zátoky Gornja Vala letoviska Drvenik, v bezprostrednej blízkosti mora. Na mieste je vybudovaná cyklotrasa Drvenik - Gradac v dĺžke 27 km.
Vybavenie
centrálna reštaurácia, Wi-Fi ZADARMO, bar, terasa, výťah (v hoteli nezachádza na posledné, podkrovné poschodie), parkovisko za poplatok, v blízkosti market.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi- ZADARMO, minibarom, fénom a trezorom, niektoré s možnosťou prístelky. Typ 1/2 SWC-B - menšia podkrovná izba s francúzskym lôžkom, bez balkóna, typ 1/2 SWC-A - izby bez balkóna, typ 1/2+1 SWCBM - bočný výhľad na more, 1/2+1 SWCBM-SW - priamy výhľad na more. Typ 1/3+1 FAMILY - 4lôžková izba s balkónom a orientáciou na morskú stranu, typ 1/3+1 SUITE - podkrovná 2lôžková izba bez balkóna a izba s rozkladacím gaučom vhodným pre 2 deti do 12 rokov.
Stravovanie
raňajky formou bufetu a večere výber z 3 menu, šalátový bufet.
Pláž
okruhliaková, cca 50 m.
Šport
vonkajší bazén (7x3 m x 1,2 m), whirlpool pri bazéne, wellness zóna (vstup od 18 rokov) - sauna, masáže, whirlpool, požičovňa bicyklov, vodné športy.

MS vo futbale 2018 sledujte a fandite v Beach bare Sladka Voda, 14.6. - 15.7. 2018., kde sú naviac miešané alkoholické a nealkoholické nápoje pre hostí hotela Antonija za zvýhodnenú cenu.
Doplňujúce informácie
Bohatý animačný program NEPTUN KLUBU bude prebiehať od 16.6. do 8.9., 2.6. - 16.6. a 8.9. - 22.9. - program pre seniorov, 1 x týždenne živá hudba pri bazéne. Pobytová taxa - cca 1 EUR/dospelá os./deň - platí sa na mieste. Parkovisko za poplatok - 35 HRK/auto/deň. Klienti CKVT majú 10 % zľavu na vstup do vodného parku. 
Zľavy
ZĽAVY: dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 7 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa od 7 do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 50 %. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 % .Na izbe môže byť vždy iba 1 dieťa ZADARMO - v prípade ubytovania dieťaťa do 7 rokov na prístelke a dieťaťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu, má jedno dieťa zľavu 50 % a druhé je ZADARMO.
Zvláštne zľavy
Pri zakúpení pobytu na 14 nocí Vám poskytneme zľavu 3 %, ktorú možno sčítať so zľavou za skorý nákup. Letecky výhodne: Pri zakúpení leteckej dopravy a ubytovania vám poskytneme 5-10 % zľavu na ubytovanie a dopravu - nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.
Cena zahŕňa
ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK