Apartmány PORT 9, Chorvátsko, Južná Dalmácia, ostrov Korčula, 2.6.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59917474

Apartmány PORT 9

Chorvátsko » Južná Dalmácia » ostrov Korčula

, Apartmány starstarstar

FM


Apartmány PORT 9

Termín:

2.6.2018 - 9.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:

753 €
699 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Hotel PORT 9
Poloha
novo zrekonštruovaný hotel (bývalý Bon Repos) pavilónového typu v pokojnej zátoke v zeleni, cca 2 km od historického centra mesta Korčula.
Vybavenie
terasa, centrálna reštaurácia, aperitív bar, lobby bar, zmenáreň, bankomat, výťah vo všetkých pavilónoch, parkovisko ZADARMO.
Ubytovanie
renovované klimatizované 2lôžkové izby so sprchou alebo vaňou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, minibarom, Wi-Fi ZADARMO, balkónom, niektoré s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo). Izba typu 1/2+2 FAMILY - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s možnosťou 2 prísteliek (rozkladací gauč), typ 2+2 JUNIOR SUITE - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, možnosť dokúpenia ALL INCLUSIVE Light - plná penzia formou bufetu, miestne čapované nealkoholické a alkoholické nápoje počas obedov a večerí (pivo, víno, voda, džús) - na ceny sa informujte v CKVT.
Pláž
okruhliaková, kamenistá, betónové pláty, cca 100 m, sprchy na pláži.
Šport
vonkajší bazén so sladkou vodou, 2 bazény so slanou vodou, detské ihrisko, fitness, animácie, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie
ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Pobyt so psom za poplatok cca 10 EUR/deň - platí sa na mieste. 
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Zľavy pre izby 1/2+1: dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 7 do 14 rokov s 2 dospelými v období: do 23.6. a od 29.9. - ZADARMO, 23.6.-29.9. - zľava 50 %. Deti do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Deti od 7 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 30 %. Zľava pre izbu 1/2+2 FAMILY a 1/2+2 JS: dieťa do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 30 %.
Zvláštne zľavy
v termínoch do 23.6. a od 29.9. Vám bude poskytnutá zľava 15 % pri zakúpení pobytu na 7 nocí - nie je možné kombinovať so zľavou za včasný nákup. Osobám starším ako 65 rokov poskytneme v termíne 23.6.-7.9. mimoriadnu zľavu 10 % - nie je možné kombinovať so zľavou za včasný nákup.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu/ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov – 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov – 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO, malý pes do 15 kg za poplatok 10 EUR/deň- platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK