Atol, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 29.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61460429

Atol

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

, Hotel starstar

LM


Atol

Termín:

29.8.2018 - 5.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


322,55 € Konečná cena


Popis
Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 35 km

Najbližšie mesto (km): Nesebar 2 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150m
Základné informácie
Tento menší hotel sa nachádza priamo v srdci turistami obľúbeného letoviska Sunny Beach. Hotel je určený predovšetkým pre mladých ľudí nakoľko sa nachádza v blízkosti rušnej promenády.

Hotel má 28 izieb a 3 apartmány. WiFi je k dispozícii na recepcii. Hotel má vlastné strážené parkovisko vzdialené 2km od hotela (shuttle bus na parkovisko je k dispozícii).
Poloha
Hotel sa nachádza 35 km od medzinárodného letiska v Burgase a  2km od historického centra Nesebaru.
Pláž
7 km dlhá verejná piesočnatá pláž  je od hotela vzdialená len 150 metrov od hotela.
Vybavenie izieb
Izby sú vybavené balkónom, klimatizáciu, telefónom, TV, chladničkou, kúpelňou so sprchou, fénom, osuškami. Sejf je  za poplatok možné využiť na recepcii. Upratovanie izieb prebieha každý deň, výmena uterákov 2x týždenne a posteľného prádla 1x týždenne.
Strava
V hoteli je hosťom k dispozícii  reštaurácia.
Wellness
Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami alebo polpenziou formou menu.
Web
www.atolhotels.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK