Citadel Azur Resort, Egypt, Hurghada, 16.2.2018, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 58552022

Citadel Azur Resort

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Citadel Azur Resort

Termín:

16.2.2018 - 23.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

976 €
499 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Citadel Azur
V skratke o hoteli

Hotel Citadel Azur na pobreží Červeného mora je postavený v štýle stredovekej citadely. Hosťom ponúka niekoľko bazénov, možnosti na potápanie a šnorchlovanie a služby ultra all inclusive. Je vhodný pre páry a skupinky priateľov.

Poloha

Areál hotela Citadel Azur má šírku asi dva kilometre. Od centra Hurghady je vzdialený 25 km, od letiska 20 km. Nákupné centrum Senzo Mall Shopping Center sa nachádza vo vzdialenosti 8 km.

Dĺžka transferu
30
Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava s odletom z Bratislavy.

Vybavenie

HOTEL

Citadel Azur má impozantnú vstupnú halu s recepciou, zmenáreň, niekoľko obchodov so suvenírmi. Wi-Fi pripojenie je v lobby zadarmo. V orientálnom kútiku sú k dispozícii vodné fajky.

REŠTAURÁCIE

V hlavnej reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy a večere. V cene sú aj tri a la carte reštaurácie. Okrem toho môžu hostia využiť služby kaviarne, dva bary pri bazéne a tri na pláži.

BAZÉNY

Hotel má tri bazény (z toho dva sú v zime vyhrievané), pri ktorých sú slnečníky, ležadlá a uteráky zadarmo. Deti majú vlastný detský bazén. K dispozícii je aj šesť vonkajších víriviek.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia si môžu v hoteli vybrať z veľkého množstva športových aktivít - vodné pólo, plážový volejbal, futbal, stolný tenis. Využiť môžu tiež dva tenisové kurty, biliard, herňu, fitness, šípky. Zadarmo je kanoe a vodný bicykel. Kurzy tenisu, motorizované vodné športy a potápačské centrum sú za poplatok.

WELLNESS & SPA

Súčasťou wellness centra sú turecké kúpele, sauna, masáže a kaderníctvo. Služby sú za poplatok.

Ubytovanie

Izby v hoteli Citadel Azur sú zariadené elegantne. K vybaveniu izieb patrí individuálna klimatizácia, telefón, káblové pripojenie na vysokorýchlostný internet, SAT TV, minibar (denne dopĺňaný vodou a nealko nápojmi), rýchlovarná kanvica, trezor (zadarmo), kúpeľňa, sušič na vlasy, župan, balkón alebo terasa.

TYPY IZIEB

Dvojlôžkové izby majú možnosť jednej alebo dvoch prísteliek vo forme pevného, resp. rozkladacieho lôžka.Deluxe izby sú priestrannejšie a majú možnosť dvoch prísteliek. K dispozícii sú za príplatok.
Stravovanie

Hotel ponúka hosťom služby ultra all inclusive.

Ultra All Inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov sa podávajú v hlavnej reštaurácii.Počas dňa je k dispozícii ľahké občerstvenie a v noci polnočný snack.Káva, čaj, zmrzlina, vodná fajka.Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v baroch podľa zvyklostí hotela.Nápoje v lobby bare sa podávajú 24 hodín.
Pre deti

Pre deti je v hoteli pripravený detský bazén, detské ihrisko, animačné programy, detská stolička a postieľka. Miniklub je určený deťom od 4 do 10 rokov.

Pláž text

Hotel Citadel Azur stojí priamo na 1,6 kilometra dlhej piesočnatej pláži s dvomi prírodnými lagúnami. More má koralové podlažie, preto odporúčame obuv do vody. Slnečníky, uteráky a ležadlá sú zadarmo. Na pláži nájdu hostia bary a ponuku potápania a vodných športov, ktoré sú za poplatok.

Možnosť obsadenia 1
A
Možnosť obsadenia 2
AA
Možnosť obsadenia 3
Ac
Možnosť obsadenia 4
AAc
Možnosť obsadenia 5
AAA
Možnosť obsadenia 6
AAcc
Možnosť obsadenia 7
AAAc
Oficiálne hodnotenie
*****
Pláž
*****
Pre deti
****
Miesto pobytu
****
Hodnotenie

*****

Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11, 14-krát) ubytovanie, ultra all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 50 EUR na osobu pre deti do dvoch rokov a 200 EUR na osobu pre cestujúcich starších ako dva roky. Servisné poplatky zahŕňajú letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery, vízový poplatok.

Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky v Egypte vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK