Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Dionysos - Cyprus - Južný Cyprus - Paphos

Dionysos

Cyprus » Južný Cyprus » Paphos

, Hotel starstarstar

LM


Dionysos

Počet termínov:

64 termínov / 24 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Kissonerga - transparent 32°C


Hotel
Hotel Dionysos
Prehľad
Poloha:

Tento centrálne umiestnený hotel sa nachádza v meste Paphos, cez cestu od kamienkovej aj piesočnatej pláže. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú rôzne taverny a obchody. Hotel je vzdialený od letiska v Larnake cca 100 km a na letisko Paphos je to 16 km. Popis:

Komfortný hotel sa skladá celkom z 110 izieb, ktoré sú rozložené vo viac ako 2 budovách. K vybaveniu patrí: recepcia, hotelová hala, spoločenská miestnosť, TV kút, čitáreň, výťahy, Wi-Fi (zdarma), hlavná reštaurácia, kaviareň a bar v dobre udržiavanej záhrade obklopujúce bazén s oddeleným detským bazénom a terasou. Stoličky, vankúše a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Ubytovanie: 

Moderné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, telefónom, klimatizáciou/kúrením, satelitnou TV, mini chladničkou, kávovarom, Wi-Fi, trezorom, županom a papučami. Izby sú tiež možné pre rezerváciu jednou osobou. Superior izby majú rovnaké vybavenie a výhľad na more. Ovocný kôš a fľaša vína sú k dispozícii po príchode zadarmo v každej izbe. 
Šport: 

Golfové ihrisko vo vzdialenosti 8 km; príležitostne živá hudba. 
Deti:

Pre deti hotel ponúka detský bazén. 
Stravovanie:

All-inclusive: pestré raňajky obedy a večere formou bufetu. Popoludňajšie občerstvenie, pečivo a výber z miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov od 11 - 23 hodín vrátane. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.