Fort Arabesque, Egypt, Hurghada, Makadi, 2.3.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58141917

Fort Arabesque

Egypt » Hurghada » Makadi

Detský bazén, Hotel starstarstarstarstar

LM


Fort Arabesque

Termín:

2.3.2018 - 9.3.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

980 €
539 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Kategória hotela: ****+
V skratke o hoteli

Hotel Fort Arabesque je situovaný v zátoke v oblasti Makadi Bay. Tvoria ho dve budovy a niekoľko viliek. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi a pre všetkých, ktorí majú radi vodné športy a šnorchlovanie.

Poloha

Hotel Fort Arabesque stojí priamo na piesočnatej pláži. Od centra Hurghady je vzdialený cca 30 km, medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené cca 25 km. Najbližšou možnosťou na nákupy sú obchody priamo v hoteli.

Dĺžka transferu
40
Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Bratislavy.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Fort Arabesque má vstupnú halu s recepciou a lobby. V komplexe sa nachádza obchodná pasáž a čistiareň. Wi-Fi je iba v lobby a za poplatok. Do Hurghady premáva hotelový shuttle bus, ktorý je za poplatok.

REŠTAURÁCIE

Hlavná reštaurácia má východnú a západnú časť (podľa krídla hotela, v ktorej sa nachádza). Podávajú sa v nej raňajky, obedy a večere. K hotelu patrí niekoľko a la carte reštaurácií a barov.

BAZÉNY

K hotelu patrí 5 bazénov s výhľadom na pláž. Tri z nich sú vyhrievané. Ležadlá a slnečníky sú zdarma.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia môžu využiť služby fitnes centra, tenisový kurt, zahrať si biliard, plážový volejbal a futbal, petanque, stolný tenis. Vyskúšať môžu tiež jazdu na koni a na ťave. Vodné športy sú za poplatok.

WELLNESS & SPA

Vo Vareena Spa sú k dispozícii kryté kúpele, hammam, rôzne procedúry zamerané na ošetrenie tela a relaxačné masáže. Dve zo šiestich miestností na procedúry sú určené párom.

Ubytovanie

Izby v hoteli Fort Arabesque majú kúpeľňu, sušič na vlasy, SAT TV, individuálnu klimatizáciu, telefón, trezor (zdarma), minibar, set na čaj a kávu. Izby sú s balkónom alebo terasou.

TYPY IZIEB

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú komfortne zariadené.Rodinné izby majú možnosť dvoch prísteliek.
Stravovanie

Hotel ponúka hosťom stravovanie all inclusive.

All inclusive
Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetových stolov.Počas dňa sa podáva rôzne občerstvenie – sendviče, zmrzlina, káva, čaj, koláče.Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú počas dňa (od 9:00 do 00:00 hod.).
Pre deti

Pre deti je v hoteli Fort Arabesque pripravený detský bazén, mini klub, detské ihrisko, animačné programy, detská stolička a detská postieľka.

Pláž text

Hotel stojí na piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky sú zdarma. Hostia nájdu na pláži ponuku vodných športov za poplatok. More je vhodné na potápanie a šnorchlovanie.

Možnosť obsadenia 1
A
Možnosť obsadenia 2
Ac
Možnosť obsadenia 3
AA
Možnosť obsadenia 4
AAc
Možnosť obsadenia 5
AAcc
Možnosť obsadenia 6
AAA
Možnosť obsadenia 7
AAAc
Oficiálne hodnotenie
****
Pláž
*****
Pre deti
****
Miesto pobytu
*****
Služby v cene

V cene je letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11, 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, delegát cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 50 EUR na osobu pre deti do dvoch rokov a 200 EUR na osobu pre cestujúcich starších ako dva roky. V servisných poplatkoch sú letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery, vízový poplatok.

Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky v Egypte vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK