Hotel Manz 2, Bulharsko, Burgas, Pomorie, 29.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61470776

Hotel Manz 2

Bulharsko » Burgas » Pomorie

Veliko Tarnovo, Hotel starstarstar

LM


Hotel Manz 2

Termín:

29.8.2018 - 5.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


309,55 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: MANZ II
Popis
Vzdialenosť od letiska: 11  km

Najbližšie mesto (km): Nessebar  100 m

Typ pláže: piesočná

Vzdialenosť od pláže: 300 m
Základné informácie
Hotel  kategórie 2* sa nachádza v stredisku  Pomorie,  300 m od pláže  a 100 m od centra.  Hotel  má 8  štandardných  izieb 4  rodinné izby  a 3 apartmány (2  poschodia),  bol postavený v roku 2000, v roku 2016 prešiel  rekonštrukciou.   Trezor  je k dispozícii na  recepcii  za poplatok. Wi – Fi pripojenie je k dispozícii v súkromných priestoroch bezplatne.   
Poloha
 Hotel sa nachádza  11 km od letiska v Burgase
Vybavenie izieb
Hotel poskytuje ubytovanie v štandardných izbách, rodinných izbách a apartmánoch. Všetky ubytovacie jednotky majú balkón. Izby aj apartmány sú vybavené  klimatzáciou, TV a telefónom, fénom a chladničkou. K dispozícii je kompletne vybavená kuchynka,  kúpeľňa s WC a sprchou,  Wi-Fi  je k dispozícii na všetkých typoch izieb bez poplatku. Izby sú upratované denne.
Pláž
 Hotel sa nachádza 300 metrov od pláže.
Strava
Komplex ponúka ubytovanie bez stravy. Hostia môžu využit služby reštaurácie, ktorá sa nachádza 100 m od hotela
Pre deti
 Deťom je k dispozícii detská postieľka na vyžiadanie.
Koncept
Apartmánový komplex ponúka ubytovnie v apartmánoch bez stravy.
Web
 Web: www.hotel-manz.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK