Interhotel Pomorie, Bulharsko, Burgas, Pomorie, 29.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61495449

Interhotel Pomorie

Bulharsko » Burgas » Pomorie

, Hotel starstarstar

LM


Interhotel Pomorie

Termín:

29.8.2018 - 5.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


321,55 € Konečná cena


Popis
Vzdialenosť od letiska: 11 km

Najbližšie mesto (km): Pomorie 100 m

Typ pláže: piesočná

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Základné informácie
Tento 3* hotel sa nachádza v stredisku  Pomorie,  50 m od pláže  a 100 m od centra.  Hotel má 235 izieb a 12 apartmánov, bol postavený v roku 1983  a v roku  2010 prešiel rekonštrukciou. K  dispozícii je bazén, parkovisko(spoplatnené), konferenčná hala a nočný klub. Trezor  je k dispozícii na  recepcii  za poplatok. Wi – Fi pripojenie je k dispozícii vo verejných priestoroch bezplatne. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.
Poloha
Hotel sa nachádza 11 km od letiska v Burgase.
Vybavenie izieb
Hotel poskytuje ubytovanie v štandardných izbách s balkónom. Ubytovacie jednotky sú vybavené  klimatzáciou, TV a telefónom a chladničkou. K dispozícii je kúpeľňa s WC a sprchou. Izby sú upratované denne.

Izby PARK VIEW, STANDARD A/C – su umiestnene v hlavnej starsej budove a izby SUPERIOR A/C – su umiestnene v novej budove.

Ekonomické/Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Pláž sa nachádza 50 m od hotela. Hotel neposkytuje plážové osušky
Strava
Hosťom je k dispozícii hotelová reštaurácia, reštaurácia Á la carte, lobby bar a nočný bar.  
Pre deti
Deťom je k dispozícii detská postieľka na vyžiadanie, bazén s oddelenou časťou pre deti a detská stolička v reštaurácii, detské ihrisko.
Šport a zábava
Hostia môžu využívať vonkajší bazén (ležadlá a slnečníky sú k dispozícii bezplatne), vnútorný bazén, bazén s morskou vodou, stolný tenis a biliard.
Wellness
Hotel sa špecializuje na thalgoterapiu, aromaterapiu, bahenné a soľné procedúry. Hostia môžu využívať služby salónu krásy, jacuzzi a saunu za poplatok.  
Koncept
Hotel ponúka ubytovnie v štandardnýh izbách s all inclusivom alebo polpenziou vo forme bufetu.  
Web
www.interhotelpomorie.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK