Ivana Palace, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 26.6.2018, Raňajky
Číslo termínu: 59274337

Ivana Palace

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

, Hotel starstarstarstarIvana Palace

Termín:

26.6.2018 - 3.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


334 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Ivana Palace
Prehľad
Poloha:

Zaujímavo architektonicky riešený prázdninový rezort je situovaný v pokojnejšej časti známeho, rušného letoviska Slnečné Pobrežie, len 350 m od peknej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu nájdu hostia v 5 km vzdialenom centre Slnečného pobrežia alebo v 8 km vzdialenom malebnom Nessebare (pohodlne dostupný miestnou dopravou alebo lacným a spoľahlivým taxi). Medzinárodné letisko Burgas je vzdialené 35 km. 


Popis:

Obľúbený, moderný hotelový rezort disponuje 220 ​​izbami, rozmiestnenými v originálne riešenej štvorposchodovej budove obklopenej zeleňou. Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácia, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi pripojenie (za poplatok), konferenčná miestnosť, spoločenská miestnosť s káblovou TV, herňa, práčovňa (za poplatok), sauna, masážny salón, vírivka, minimarket, úschovňa batožiny, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo), detské ihrisko a parkovisko.
Ubytovanie:

Pohodlne zariadené, vzdušné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (pre deti) sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, káblovou TV, chladničkou, trezorom (za poplatok) a niektoré balkónom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok). Wi-Fi na izbe je k dispozícii za poplatok. Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie (za poplatok).
Šport:

Pravidelné tematické večery so živou hudbou a tancom, športové aktivity ako napr. fitness, aerobik, vodná gymnastika, vodné pólo, stolný tenis a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určená sauna, vírivka a bazén s terasou.
Deti:

Detské ihrisko a bazén.
Stravovanie: 

Raňajky sú podávané formou bufetu. Hostia si môžu objednať večere podávané formou bufetu (nápoje za poplatok). Hotel je vyhlásený svojou chutnou kuchyňou.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK