Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Kefalos Holiday Village - Cyprus - Južný Cyprus - Paphos

Kefalos Holiday Village

Cyprus » Južný Cyprus » Paphos

, Hotel starstarstarstarKefalos Holiday Village

Počet termínov:

6 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia s nápojmi, All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Kissonerga - transparent 29°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Kefalos Beach Village
Hotel
Hotel Kefalos Beach Village
Prehľad
Poloha:

Rekreačná obec Kefalos Beach sa nachádza v meste Kato Paphos, len pár metrov od plážovej promenády a krásnej kamienkovej pláže. Nákupné a zábavné zariadenia sú len kúsok pešo. Popis:

Rozsiahly hotelový komplex je oddelený od hlavnej budovy, zložený z 249 bytových jednotiek vo forme jednoposchodových domčekov s recepciou, internetovým kútikom, Wi-Fi v lobby, reštauráciou, tavernou, barom, malým supermarketom/obchodom so suvenírmi a kúpelmi. V krásnej záhrade nájdete bazén so slnečnou terasou, priestor na opaľovanie s bezplatnými slnečníkmi a ležadlami. Ubytovanie: 

Štúdiá ponúkajú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, kuchynský kút, kúpeľňa, WC, sušič vlasov, telefón, rádio, satelitný TV, klimatizáciu, trezor a balkón. Apartmány sú vybavené podobne, navyše s oddelenou spálňou. K dispozícii sú štúdiá/apartmány s čiastočným výhľadom na more. Šport:

Posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal, tenisový kurt, mini golf. Za poplatok: biliard, videohry, vírivka, masáže a sauna. Deti: 

Detský bazén a detské ihrisko. Stravovanie:
Polpenzia Plus - raňajky  a večere formou bufetu, k jedlu 1 fľaša vody alebo 1/2 litra piva, 1/2 litra domáceho vína alebo nealko. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.