Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Lord´s Palace - Cyprus - Severný Cyprus - Kyrenia

Lord´s Palace

Cyprus » Severný Cyprus » Kyrenia

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Lord´s Palace

Počet termínov:

3 termíny / 3 Last minute / 0 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Bratislava

Počasie:

Dnes Počasí v Kyrenia - transparent 32°C


Popis
Vzdialenosť od letiska: 44 km

Najbližšie mesto (km): Kyrenia (1 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300 m
Základné informácie
Luxusný päťhviezdičkový hotel Lord´s Palace oslovuje svojich hostí kvalitnými službami. V hoteli sa nachádza Kasíno, luxusne vybavené Spa centrum, na streche hotela je Sky bar a bazén s panoramatickým výhľadom na more, mesto a okolie. Centrum letoviska Kyrenia  s opevnením a menším prístavom sa nachádza približne 10 minút chôdze od hotela. K dispozícii sú aj konferenčné priestory do 400 hostí.      
Poloha
Hotel sa nachádza približne 1 km od centra letoviska Kyrenia s opevnením a menším prístavom a 40 km od nikózijského medzinárodného letiska Ercan.       
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, centrálnou AC, SAT-TV, telefónom a minibarom za poplatok, trezorom, kúpeľňou s vaňou/sprchou a fénom.      
Pláž
Piesočnatá pláž sa nachádza 300 m od hotela. Hotel disponuje bazénom na streche hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú bez poplatku. Osušky sú za poplatok.
Strava
V hlavnej reštaurácii radi pripravia pokrmy domácej i medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu sú k dispozícii aj 2 bary.      
Šport a zábava
Za poplatok možno využiť napríklad posilňovňu, kasíno. Bez poplatku je bazén na streche hotela s panoramatickým výhľadom na more a okolie.    
Wellness
Služby SPA centra o rozlohe 1000 m² sú za poplatok – vnútorný bazén, posilňovňa, turecký kúpeľ, masáže či kozmetické procedúry ušité na mieru aj pre náročných klientov.          
Koncept
Koncept Soft All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov; teplé nápoje, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané pri raňajkách a pri obede. Nealko nápoje sa podávajú v bare pri bazéne od 10:00-18:00, v Lobby bare od 18:00-22:00. Freshe, alkoholické nápoje mimo obeda, nápoje vo fľaši a nápoje počas večere sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.        
Web
http://www.lordspalace.com/        

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.