Marina Byblos, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 17.2.2018, Raňajky
Číslo termínu: 62393141

Marina Byblos

Spojené arabské emiráty » Dubaj

, Hotel starstarstarstar

LM


Marina Byblos

Termín:

17.2.2018 - 24.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjazdových miest

Cena od:


998 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Spojené Arabské Emiráty - Dubaj - Marina Byblos
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň BRATISLAVA - DUBAJ

Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

2. – 6. deň POBYT V DUBAJI

Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

7. deň DUBAJ

Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie a nákupy.

8. deň ODLET DO BRATISLAVY

Transfer na letisko, odlet a prílet do Bratislavy.

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Bratislava - Dubaj - Bratislava transfer letisko – hotel – letisko 7 x nocľah s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive v Dubaji alebo ostatných emirátoch asistenciu českého delegáta v Dubaji, Sharjah, Ajman a Ras Al Khaimah (v ostatných emirátoch asistencia po telefóne) asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 199,-EUR stravu a nápoje v lietadle - FLY DUBAI fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň pobytovú taxu v Dubaji, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Cestovný pas musí byť bez izraelskej pečiatky ! ! !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Viedne, Budapešti a Prahy.

Od 31.03.2014 je každý hosť ubytovaný v Dubaji povinný zaplatiť pobytovú taxu "Tourism Dirham". Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Cena za izbu a noc:
5* hotel 20 AED (cca 5 EUR)
4* hotel 15 AED (cca 3,75 EUR)
3* a 2* hotel 10 AED ( cca 2,5 EUR)

Úvod

Moderný mestský hotel je situovaný v blízkosti Dubai Marina Yacht Club, neďaleko od nákupného centra Marina Mall a v blízkosti stanice metra.

Popis hotelu

Popis: Moderný mestský hotel je situovaný v blízkosti Dubai Marina Yacht Club, neďaleko od nákupného centra Marina Mall a v blízkosti stanice metra. V pešej dostupnosti je Jumeirah Beach. Od letiska je vzdialený cca 35 minút jazdy.

Vybavenie: Vstupná hala s recepciou, zmenáreň, lobby bar, reštaurácia Captain’s Table Coffee Shop, 2 á la carte reštaurácie, Amadeus Club, Nell Gwynne English Pub, Societe Dubai Night Club, Arena Shisha Teracce - orientálna kaviareň s vodnou fajkou, Sky Bar pri bazéne, bazén na streche, fitnes centrum (zadarmo), sauna a parná sauna, Thai Chi Spa (masáže), počítačový kútik (za poplatok), konferenčné miestnosti, slnečníky, ležadlá, osušky pri bazéne zadarmo.

Pláž: Krásna piesková pláž Jumeirah s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov sa nachádza 500 m od hotela . Klientom sú k dispozícii služby plážového baru a ležadlá so slnečníkmi (za poplatok). Vstup do plážového parku je spoplatnený. Hotel organizuje pravidelnú kyvadlovú dopravu na pláž a späť (zdarma).

Zábava a šport: Vonkajší bazén, fitness, sauna, vodné športy na pláži a nákupné možnosti v Dubaji.

Stravovanie: Raňajky formou bufetu, možnosť polpenzie alebo plnej penzie za príplatok.

Vybavenie izieb: Elegantné izby s klimatizáciou, kúpeľňou s WC, fénom, LCD TV, trezorom a minibarom za poplatok, Wi-Fi za poplatok.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK