SAVK, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 19.5.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59913225

SAVK

Turecko » Turecká riviéra » Alanya

, Hotel starstarstarstar

FM


SAVK

Termín:

19.5.2018 - 26.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

401,30 €
331,30 € Konečná cena


Názov zájazdu:: SAVK HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 120 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 3 Km

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0m
Popis
Tento 4* menší, príjemný a nedávno zrekonštruovaný hotel leží priamo na krásnej a obľúbenej Kleopatrinej pláži. V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a barom, reštaurácia, výťah, internetový kútik za poplatok. Hosťom je k dispozícii bazén, pri bazéne je bar. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.
Poloha
Tento menší hotelový rezort je situovaný  v blízkosti centra známeho letoviska Alanya (pokojnenšia časť mesta), priamo na známej Kleopatrinej pláži. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 120 km.
Vybavenie izieb
Príjemné štandardné izby sú vybavené kúpeľňou s WC, klimatizáciou, fénom, Sat TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok), balkónom, WI-FI. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Známa niekoľko km dlhá piesočnato-kamienková Kleopatrina pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou monitorizovaných aj nemonitorizovaných vodných športov sa nachádza priamo pred hotelom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok). Osušky nie sú k dispozícii.
Strava
V hlavnej reštaurácii sa podávajú chutné jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené i v bare pri bazéne a v lobby bare.
Pre deti
Pre deti je určený detský bazénik.
Šport a zábava
Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén, fitness centrum,  stolný tenis, šach a šípky. Za poplatok sú basketbal, minifutbal, plážový volejbal, bowling. Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži.  
Wellness
Za poplatok sú masáže.   
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou (raňajky, večere) formou otvoreného. Podrobný rozpis programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

   
Web
www.hotelsavk.com.tr

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK