Siema, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 29.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61495273

Siema

Bulharsko » Burgas » Nesebar

, Hotel starstarstar

FM


Siema

Termín:

29.8.2018 - 5.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Košice0 odjazdových miest

Cena od:


303,55 € Konečná cena


Základné informácie
V hoteli je možnosť objednávky masáží.
Popis
www.siemahotel.namore.info
Poloha
Vzdialenosť od letiska: 25km

Najbližšie mesto (km): Ravda 2km, Nessebar 3km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 10m
Pláž
Tento rodinný hotel založený v roku 2007 a svojou polohou v tichom zálive priamo na pláži je ideálnym miestom na oddych. Hotel disponuje vlastnou záhradou, súkromným parkoviskom a privátnou plážou.
Vybavenie izieb
Hotel sa nachádza medzi známymi bulharskými letoviskami Ravda a Nessebar, 10 m od pláže, 25 km od medzinárodného letiska v Burgase, približne 2 km do centra letoviska Ravda a 3 km od historického centra Nessebaru(od hotela chodí linkový autobus).
Strava
Súkromná piesková pláž sa nachádza 10m od  hotela. Lehátka, slnečníky a osušky sú k dispozícii hosťom hotela.
Šport a zábava
Hotel má k dispozícii 18 izieb štandardného, rodinného, štúdiového a apartmánového typu. Moderne zariadené izby majú balkón s výhľadom, klimatizáciu, TV, kúpelňu s vaňou alebo sprchovým kútom, osuškami, možnosť prístelky, minibar, žehličku a internetové pripojenie. V apartmánoch je aj kuchynka. Hotel neakceptuje kreditné karty.
Wellness
Možnosť stravovania v hoteli je formou raňajok(menu). K dispozícii hosťom je aj denný bar. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Pre deti
Pre deti je k dispozícii ihrisko, detská postieľka a detská stolička v reštaurácii.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK