Steigenberger Al Dau Beach, Egypt, Hurghada, 5.1.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58141656

Steigenberger Al Dau Beach

Egypt » Hurghada

Sakalla, Hotel starstarstarstarstar

LM


Steigenberger Al Dau Beach

Termín:

5.1.2018 - 12.1.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

1 148 €
769 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

V skratke o hoteli

Hotel Steigenberger Al Dau Beach stojí na brehu Červeného mora. Je vhodný pre golfistov, ktorí majú možnosť využiť 9-jamkové golfové ihrisko Al Dau Golf Course. Hotel známej siete ponúka kvalitné služby pre rodiny s deťmi aj pre páry. Hotel sa nachádza neďaleko Hurghady, takže je dobrým východiskovým bodom pre spoznávanie pamiatok. Hostia majú možnosť využiť aj aquapak sesterského hotela Steigenberger Aqua Magic, ktorý sa nachádza za hotelom.

Poloha

Hotel Steigenberger Al Dau Beach stojí priamo na pláži len 5 km od rušného centra Hurghady a 6 km od letiska. Najbližšie možnosti na nákupy sú priamo pri hoteli.

Dĺžka transferu
30
Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Bratislavy.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Steigenberger Al Dau Beach je vybavený vstupnou halou s recepciou, zmenárňou, obchodíkmi, konferenčnými miestnosťami. Wi-Fi je v lobby bare a internet v business centre zadarmo. Do centra Hurghady premáva niekoľkokrát denne hotelový shuttle bus, ktorý je zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

V hlavnej reštaurácii Tamarind sa podávajú raňajky, obedy a večere. Medzinárodná kuchyňa ponúka orientálne, talianske alebo ázijské jedlá. V hoteli je tiež niekoľko a la carte reštaurácií. Neďaleko golfového ihriska stojí reštaurácia Alexanders s veľkou terasou. Pri bazénoch je k dispozícii reštaurácia Bwala Pool, ktorá ponúka a la carte obedy, občerstvenie a ľahké jedlá. Priamo na pláži sa nachádza reštaurácia Tanga Beach. Počas obedov sa v nej podávajú jedlá zo stredomorskej kuchyne, na večeru ponúka libanonskú alebo orientálnu kuchyňu. Hostia môžu využiť tiež niekoľko barov – Karibu Lobby Lounge & Bar, Juicy bar, Shangalulu Pub & Bar a Ukumbi Cafe. V Dewan Cafe sú k dispozícii vodné fajky. V reštaurácii Alexanders sú nutné dlhé nohavice pre pánov. V ostatných reštauráciách sú povolené aj krátke nohavice, ale nie plavky. Hotel ponúka aj jedlá pre hostí s potravinovými alergiami, intoleranciami a špeciálnymi diétami. Svoje požiadavky je potrebné nahlásiť.

 

BAZÉNY

Hotel má bazénový komplex, bazén s morskou vodou vrátane vírivky a vnútorný bazén. Slnečníky, ležadlá a uteráky sú zdarma. Deti majú vlastný detský bazén.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

V hoteli je k dispozícii stolný tenis, fitnes, plážový volejbal, kurzy potápania v bazéne, kurzy windsurfingu, úvodný kurz golfu, vodné bicykle a kanoe. Potápanie a vodné športy sú za poplatok. Počas dňa sa konajú rôzne animačné programy.

 

WELLNESS & SPA

Vo wellness centre Algotherm Thalasso & Spa sú k dispozícii masáže a sauna. Niektoré masáže sú dostupné na pláži.

Ubytovanie

Luxusne zariadené hotelové izby majú individuálnu klimatizáciu, kúpeľňu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, minibar, trezor (zadarmo), balkón alebo terasu.

 

TYPY IZIEB

Dvojlôžkové izby majú možnosť jednej prístelky v podobe pevného, resp. rozkladacieho lôžka.Rodinné izby sú väčšie, majú možnosť dvoch prísteliek v podobe pevného, reps. rozkladacieho lôžka.
Stravovanie

Hotel Steigenberger Al Dau Beach ponúka hosťom stravovanie formou all inclusive.

All inclusive
Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bohatých bufetových stolov.Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v baroch podľa zvyklostí hotela.Počas dňa sa podáva káva, čaj, ľahké občerstvenie.Vo vybranom bare sú nápoje a občerstvenie k dispozícii 24 hodín denne.

 

ĎALŠIE SLUŽBY ALL INCLUSIVE

Vybrané športové aktivity
Pre deti

Pre deti je v hoteli pripravený miniklub (určený deťom od 4 do 12 rokov), detský bazén (v zime vyhrievaný), detská stolička, detská postieľka, ihrisko. V reštaurácii sa podáva detské menu. Tobogany a vodné atrakcie sú k dispozícii v susednom hoteli Steigenberger Aqua Magic.

Pláž text

Hotel Steigenberger Al Dau Beach stojí priamo na dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú zadarmo, rovnako ako vybrané nemotorizované vodné športy. Na pláži je bar, potápačské centrum a centrum vodných športov.

Možnosť obsadenia 1
A
Možnosť obsadenia 2
AA
Možnosť obsadenia 3
Ac
Možnosť obsadenia 4
AAc
Možnosť obsadenia 5
AAA
Možnosť obsadenia 6
AAcc
Oficiálne hodnotenie
*****
Pláž
*****
Pre deti
*****
Miesto pobytu
*****
Hodnotenie

*****

Služby v cene

V cene je letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11, 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 50 EUR na osobu pre deti do dvoch rokov a 200 EUR na osobu pre cestujúcich starších ako dva roky. Servisné poplatky zahŕňajú letiskové poplatky, bezpečnostnú taxu, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery, vízový poplatok.

Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky v Egypte vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK