Three Corners Fayrouz Plaza, Egypt, Marsa Alam, 25.3.2018, All inclusive
Číslo termínu: 59587856

Three Corners Fayrouz Plaza

Egypt » Marsa Alam

, Hotel starstarstarstarstar

Načítavam ...
LM


Three Corners Fayrouz Plaza

Termín:

25.3.2018 - 1.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

1 188 €
629 € Konečná cena


V skratke o hoteli

Priamo pri krásnej piesočnatej pláži s veľmi peknou záhradou.

Poloha

Priamo pri dlhej piesočnatej pláži, s korálovým podlažím, v kľudnej časti letoviska. Väčšie mesto El Quseir sa nachádza cca 65 km, od mondénneho Port Ghalib cca 5 km, vzialenosť od mezidnárodného letiska cca 6 km.

Dĺžka transferu
15
Vybavenie

Hotel disponuje 471 izbami v 40 budovách. V hlavnej budove sa nachádza vstupná hala s recepciou, lobby bar a hlavná reštaurácia. Suveníry môžete zakúpiť v hotelovej obchodnej arkáde. Hotel disponuje veľkou záhradou s terasou a 2ma bazénmi (sladká voda) s oddelenou detskou časťou a vírivkou. Plážové uteráky zdarma. Internetové pripojenie formou WLAN/ Wi-Fi zdarma na recepcii a v loby. Bary sa nachádzajú v lobby, pri bazénoch ako aj na pláži. Pre športovcov má hotel k dispozícii Fitnescentrum, Aerobic, futbal a beach volejbal, parnú kúpeľ a masáže.

Ubytovanie

2-lôžková izba (28m2) s možnosťou 1 prístelky je vybavená klimatizáciou, trezorom, chladničkou, telefónom , TV, kúpeľňou s fenom a sprchou, WC. Každá izba má balkón alebo terasu s posedením. Hotel disponuje s priestrannými rodinnými izbami s oddelenou spálňou a výhľadom do záhrady.

Stravovanie

All inclusive

All inclusive

Raňajky 07:00-10:00, neskoré raňajky 10:00-11:00, obedy 12:30-15:00, večere 18:30-21:30 formou bufetových stolov v reštaurácii Panorama. 3 Á la carte reštaurácie : Dolce Vita (1x v rámci all inclusive), Marhaba (2x v rámci all inclusive) a Cez Pascal (za poplatok). Rôzne snacky 17:00-18:00, poobedňajšia káva alebo čaj, zákusky (pri plážovom bare). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00-24:00.

Šport v rámci all inclusive: plážový volejbal, šípky, fitnes centrum, stolný tenis

Pre deti

Detský klub 4-12 rokov, detské animácie vrátane populárnej detskej disko, detské ihriská, oddelená časť v bazéne. Detská stolička v reštaurácii ako aj detský bufet. Na požiadanie detská postieľka.

Pláž text

800 m dlhá hotelová pláž, niekde prímes jemného štrku. Slnečníky a ležadlá ako aj plážové uteráky zdarma.

Možnosť obsadenia 1
A
Možnosť obsadenia 2
Ac
Možnosť obsadenia 3
AA
Možnosť obsadenia 4
AAc
Možnosť obsadenia 5
AAcc
Možnosť obsadenia 6
AAA
Možnosť obsadenia 7
AAAc
Oficiálne hodnotenie
*****
Kvalita služieb
*****
Pláž
****+
Pre deti
****+
Šport
****
Miesto pobytu
****+
Cena zahŕňa

leteckú dopravu, 7x ( resp. 14x) ubytovanie, stravovanie all inclusive, vízové poplatky, poistenie insolventnosti, delegáta CK

Povinné doplatky

servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery) do 2 r. 50 EUR/os.,  nad 2 r.  200 EUR/os.

Ostatné doplatky

komplexné cestovné poistenie – viac informácií v CK

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK