Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Three Corners Sunny Beach - Egypt - Hurghada

Three Corners Sunny Beach

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM
FM


Three Corners Sunny Beach

Počet termínov:

237 termínov / 1 Last minute / 97 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Hurghada - transparent 32°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Three Corners Sunny Beach Resort
Hotel
Hotel Three Corners Sunny Beach Resort
Prehľad
Miesto: 

Hotel bol  otvorený v roku 2009, komfortný rezort sa nachádza severne od  Hurghady, cca 20 minút od letiska priamo pri korálovej pláži.  Do mora sa dostanete cez mólo. Kúpacie topánky sú odporúčané. Funkcie: 

Hotel tvorí celkom 303 izieb, ponúka svojim hosťom príjemné lobby s recepciou, reštauráciu s terasou, á la carte reštaurácie s talianskou a belgicou kuchyňou. V nákupnej galérii môžete nájsť aj malý supermarket, obchody so suvenírmi a kozmetické centrum. Vo vonkajšom areáli sú 3 bazény (šmýkačky pre deti, bar pri bazéne,  ihrisko a minigolf. Lehátka, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zadarmo.Izba: 

Komfortné dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, mini chladničkou, TV so satelitným príjmom, trezorom a balkónom alebo terasou. 

Rodinné izby sú vybavené rovnako ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie a ponúkajú viac priestoru. Stravovanie: 

All-inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, čaj, káva, zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobný rozpis dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.Deti: 

Trixie detský klub od 10 hod. - 17 hod. pre deti vo veku 4-8 rokov a 8 - 11 rokov, detské ihrisko, detský bazén a detské šmýkačky. Šport : 

Plážový volejbal, stolný tenis, šípky, vodný aerobik a vodné pólo, minigolf a bocca. Za poplatok: Jazda na koni, potápanie, masáže. Tematické večery, Karaoke.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...