Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Veronica - Cyprus - Južný Cyprus - Paphos

Veronica

Cyprus » Južný Cyprus » Paphos

, Hotel starstarstarVeronica

Počet termínov:

8 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Kissonerga - transparent 31°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Veronica Hotel
Hotel
Hotel Veronica Hotel
Prehľad
Poloha: 

Rodinný hotel v cyperskom štýle je situovaný v pokojnejšej oblasti letoviska Paphos, ktorá je zvaná „malou paphoskou riviérou“. Hotel zasadený do príjemnej záhrady a ovocných sadov je vzdialený cca 480 m od piesočnatej pláže, ktorá je od hotelu oddelená iba pobrežnou komunikáciou. Centrum letoviska je vzdialené asi 10 minút chôdze, rybársky prístav zhruba 25 minút. V okolí hotela sa nachádzajú rôzne obchody so suvenírmi, markety, reštaurácie, bary, lekáreň. Vodný park a minigolf sú vzdialené 10 minút chôdze.
Popis: 

Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, výťah, televízny salónik, kaviareň, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia, vnútorný a vonkajší bar, taverna a snack bar. Súčasťou hotelového vybavenia je vonkajší bazén, detský bazén a veľká záhrada.
Ubytovanie: 

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo rodinné izby pre dvoch dospelých a dve deti sú vybavené kúpeľňou so sprchou a vaňou, WC, klimatizáciou, fénom, telefónom, TV-SAT, trezorom (za poplatok), chladničkou (za poplatok) a balkónom. Hotel neposkytuje adaptéry na elektrické prístroje.Šport: 

Hosťom sú k dispozícii tenisové kurty, za poplatok je možné využiť videohry, billiard. Ponuka vodných športov na pláži sa poskytuje za poplatok.
Stravovanie:
Hotel ponúka polpenziu. Za príplatok je možné dokúpiť Light all inclusive zahŕňajúce raňajky (07:00–09:30) a večere (19:00–21:30) formou bufetu, obedy (12:30–14:30) formou menu s tromi chodmi, neobmedzenou konzumáciou rozlievaných nealkoholických nápojov (voda, sóda, cola, fanta, sprite, filtrovaná káva, čaj) a rozlievaných miestnych alkoholických nápojov (červené a biele víno, točené pivo Keo/Leon, brandy, ouzo a miestna pálenka) od 10:00–24:00 hodín. Medzi nealkoholickými nápojmi nie sú zahrnuté džúsy a zmrzlina (kopčeková) pro deti do 12 rokov od 15:00–17:00. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.