Zora, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 29.8.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61472304

Zora

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

, Hotel starstar

LM


Zora

Termín:

29.8.2018 - 5.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


313,55 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: ZORA SB
Popis
Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 35 km

Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 3 km

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 350 m
Základné informácie
Menší hotel na severe strediska Sunny Beach si Vás získa svojou príjemnou rodinnou atmosférou. Budova pozostáva z 20 izieb (5 poschodí), k dispozícii je bazén, strážené parkovisko, obchody sa nachádzajú cca 200m od hotela, zmenáreň, požičovňa motorových vozidiel a trezor na recepcii. Hotel je vhodný pre nenáročných klientov.

    
Poloha
Hotel sa nachádza 35 km od letiska Burgas a do centra mesta Sunny beach sú to približne 3 km.

    
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou a TV. K dispozícii je kúpeľňa s WC, sprchou a uteráky. Izby sú upratované denne.

       
Pláž
Verejná piesočnatá pláž sa nachádza 350 m od hotela. Hotel neposkytuje plážové osušky. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok, pri bazéne zdarma.

    
Strava
Hostia môžu využiť hotelovú reštauráciu

      
Pre deti
V reštaurácií je k dispozícií detská stolička.

   
Šport a zábava
Hostia môžu využívať vonkajší bazén.

   
Wellness
V priestoroch hotela sa neanchádza wellness centrum.
Koncept
Hotel ponúka apartmány ubytovanie spolu s raňajkami alebo polpenziu formou menu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu bez nápojov. Nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

          
Web
Bližšie informácie na: www.zorahotelbulgaria.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK